Co robić, by zęby wyglądały pięknie i zdrowo?

zabieg-wybielania-zebowAby zęby wyglądały pięknie i zdrowo trzeba o nie dbać od najmłodszych lat. Jeśli jednak zaniedbaliśmy tę sprawę w przeszłości nic straconego!

W nowoczesnych gabinetach stomatologii estetycznej oferowanych jest co najmniej kilka skutecznych metod pozwalających na przywróceniu bieli zębom. Wpierw należy jednak usunąć wszelkie ubytki. Zęby zanim zostaną poddane zabiegowi wybielania, muszą być wyleczone.

Jak wyszukać dobry gabinet?

Pierwszym etapem tego procesu jest więc wizyta w gabinecie stomatologicznym. Ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu nie powinno być problemu. W niemal każdym mieście Polski znajdziemy gabinety specjalizujące się w wybielaniu zębów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce na przykład wybielanie zębów i pojawi się nam masa ofert najlepszych specjalistów. Przy pierwszej wizycie dentysta powinien więc uzupełnić ubytki i zabrać się za piaskowanie zębów.

Jak znaleźć dobrego dentystę w Krakowie?

Wyszukanie profesjonalnego dentysty w Krakowie jest o tyle łatwiejsze niż samego gabinetu oferującego dany zabieg. Możemy zaczerpnąć opinii znajomych lub na forach, a także ściśle określić to, czego szukamy i wpisać w wyszukiwarkę wybielanie zębów Kraków. Tym samym pokażę się nam lista najlepszych dentystów w Krakowie, w tym ten: http://meddental.pl/oferta/wybielanie-zebow-krakow/

Metody stosowane w zabiegu wybielania zębów

Wśród metod wybielania wymienimy między innymi metodę nakładową. Stomatolog wykonuje specjalną szynę dopasowującą się do kształtu zębów pacjenta. W środku szyny umieszcza się środek wybielający. Szynę stosuje się zwykle przez dwa tygodnie, zakłada się ją na noc.

Drugą popularną metodą wybielania zębów jest metoda naświetlania laserem. Metoda ta daje zdecydowanie dłuższe efekty. Zęby są naświetlane specjalnymi promieniami. Profesjonalne wybielanie zębów jest zdecydowanie bardziej długotrwałe niż to wykonywane metodami domowymi. Oczywiście minusem jest ich wysoka cena.

No Comments

Leave a Reply