Mikrodermabrazja to niekwestionowany hit ostatnich kilkunastu lat. Zabieg ten leczy większość dolegliwości skórnych i daje widoczny efekt już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym. Dzięki mikrodermabrazji skóra staje się gładka, oczyszczona, dotleniona oraz pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Jednak aby mikrodermabrazja przyniosła same korzyści, a nie szkody, należy wybrać odpowiedni gabinet kosmetyczny wykonujący te zabiegi.
Zabiegi mikrodermabrazji można wykonać w większości gabinetów kosmetycznych w Warszawie. Jest to tak popularny zabieg kosmetyczny, iż nie ma gabinetu, który nie miałby go w swojej ofercie. Jaki gabinet wybrać? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, czy wybrany gabinet jest miejscem czystym. W tej kwestii nie ma kompromisów – mikrodermabrazja musi być wykonywana w niemal sterylnych warunkach, gdyż tylko to zagwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Warto też zapoznać się z kwalifikacjami kosmetyczki – jej wykształceniem, doświadczeniem i dodatkowymi kursami. Wiele informacji można uzyskać z samego wyglądu danej osoby – czysty fartuch i schludny wygląd to podstawa profesjonalizmu.
Mikrodermabrazja – jak każdy zabieg kosmetyczny – wymaga wiedzy i umiejętności, dlatego należy wybierać gabinety sprawdzone i polecane przez innych. Równie ważnym argumentem przy wyborze gabinetu wykonującego zabiegi mikrodermabrazji jest dobra atmosfera i umiejętność współpracy. Warto zatem popytać wśród znajomych bądź poczytać opinie na różnego rodzaju forach internetowych. Profesjonalny zabieg mikrodermabrazji można wykonać w Warszawie. Kliknij w “mikrodermabrazja mokotów“, by znaleźć się na stronie internetowej odpowiedniego salonu z Warszawy.
Wskazania do wykonania zabiegu mikrodermabrazji:
- blizny potrądzikowe,
- rozszerzone pory,
- zaskórniki,
- rozstępy,
- cellulit,
- zmarszczki,
- szorstki, zrogowaciały naskórek,
- przygotowanie skóry do zabiegów laserowych,
- wiotkość skóry,
- łojotok,
- przebarwienia skóry,
- znamiona, skazy i blizny.
Przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji:
- naczyniaki jamiste,
- nowotwory skóry,
- skłonność do powstawania bliznowców,
- zakażenia bakteryjne,
- trądzik krostkowy, różowaty, ropowiczy,
- zakażenia grzybicze.